Юрій Зубко доєднався до масштабної спортивної ініціативи до Дня фізкультури

Щоб тримати себе у формі, як фізичній, так і психологічній, необхідно займатися спортом. Це особливо важливо зараз, коли триває велика війна, і ми маємо бути згуртованими, сильними і сміливими. Разом до Перемоги!

Про це під час спортивної ініціативи у Деснянському районі зазначив депутат Київради від «Батьківщини», заступник командира ДФТГ #31 Юрій Зубко, передає пресслужба партійного осередку.

«Деснянський район впевнено можна назвати найбільш спортивним і активним районом столиці. На цьому тижні Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА спільно зі спортивними клубами і гуртками району створили на Центральний Стадіон Деснянського Району справжнє переможне свято до Дня фізкультури і спорту», — розповів Юрій Зубко.

Він зазначив, що скільки гасло заходу: «Обери свій вид спорту!», організатори презентували чималий вибір секцій і напрямків, де кожний може знайти щось цікаве для себе.

«Це і заняття з футболу, баскетболу, пауерліфтингу, боксу, Муей-тай, волейболу, фітнесу, самбо, дзюдо, греко-римської боротьби, тхеквандо, вільної боротьби, грепплінгу, айкідо, карате, повітряної гімнастики, художньої гімнастики, спортивної акробатики, спортивної рибалки, спортивного туризму, корнхолу, шахів, настільного тенісу», — додав він.