Юрій Зубко: У багатьох співробітників медзакладів сини та доньки в лавах ЗСУ

Українські лікарні перевантажені роботою. Це стосується як стаціонарних відділень, так і амбулаторних служб. Разом із цим до військових у медзакладах ставляться з неабиякою вдячністю та турботою. Діти співробітників медзакладів не є виключенням і також захищають Україну на фронті. Ставлення до поранених — як до рідних.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини», заступник командира ДФТГ №31 Юрій Зубко, передає пресслужба партійного осередку.

«Разом із командою «Батьківщини» Києва та моїми військовими побратимами, завдяки народному депутату, очільнику нашого партійного осередку Валерію Дубілю ми передали необхідну медичну допомогу двом медзакладам Деснянського району. Лікарі констатують, що всього є потроху, але воно має властивість закінчуватись. Тому вони раді всьому», — розповів він.

В свою чергу Валерій Дубіль наголосив, що команда «Батьківщини» біля року їздить по шпиталях України, де лікують поранених.

«Медичне обладнання, медпрепарати, розхідні матеріали, будівельні матеріали — ми постійно передаємо допомогу. Наші герої мають проходити процес лікування та реабілітації у кращих умовах. Маємо допомагати із потребами госпіталів», — сказав народний депутат.

Нагадаємо, що на вимогу «Батьківщини» створена Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України щодо умов лікування поранених воїнів. Головою новоствореної ТСК обрано Юлію Володимирівну Тимошенко.