«Батьківщина» відстоює законні права малих підприємців міста Києва

До столичної «Батьківщини» надходять численні скарги на дії Київської міської державної адміністрації щодо незаконного знищення малих архітектурних споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Києва.

Володимир Бондаренко, голова фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді, звернувся до В.Кличка за поясненнями, чому незаконно знищують малі архітектурні споруди в столиці.

Очільник м.Києва аргументує такі дії КМДА тим, що упорядкування розміщених всіх тимчасових споруд здійснюється по Комплексній схемі.

«Іноді зміни в Комплексну схему, до якої апелює київська влада у  своїй відповіді, вносяться без широкого обговорення та без участі самих підприємців», –  стверджує  Володимир Бондаренко.

Людей особливо обурює те, що на місці знесених МАФів з’являються нові, як це було біля метро «Політехнічний інститут» та деяких інших станцій метро.

Демонтажні роботи продовжуються. Чітких відповідей щодо розмежувань у законних і незаконних вилученнях тимчасових споруд, за вказаними конкретними адресами звернень громадян, не надано.

«Батьківщина» завжди відстоюватиме законні права підприємців. Ми долучаємо наших юристів, щоб допомагали киянам відстоювати свої законні права, зокрема і на здійснення підприємницької діяльності в м.Києві», –  наголошує депутат.

Як стало відомо, у 2016 році силами комунального підприємства «Київблагоустрій» та підрядних організацій демонтовано 1902 об’єкти.