Забезпечення медичним обладнанням прифронтових шпиталів, лікарень й інститутів, — Валерій Дубіль підсумував літо

Збирали потреби лікарів, купували обладнання, щотижня доставляли його на передову та у ті області, де воно найбільш потрібне. Ми працювали в режимі 24/7 за кількома напрямками, обʼєднуючи зусилля партнерів, меценатів, депутатів і громадських діячів, спонсорів і благодійників.

Про це розповів народний депутат, очільник столичної «Батьківщини» Валерій Дубіль, передає пресслужба партосередку.

«Щонайперше — забезпечення медичним обладнанням прифронтових шпиталів, лікарень й інститутів по всій країні. Також підтримували військових, зокрема, підрозділ «Лють», захисників з рідної Чернігівщини, наших героїчних рятівників», — додав він.

Депутат зазначив й про окремий напрямок — відновлення пошкоджених будівель у тих регіонах, які постраждали від бойових дій. Розпочали з Донеччини та Чернігівщини.

«Знайшли партнерські фонди, організували скління вікон, доставку будівельних матеріалів», — сказав Валерій Дубіль.

За його словами, активно тривала робота в парламенті — у сесійній залі, комітетах, робочих групах, на зустрічах з виборцями.

«Дякую Богу і нашим Збройним силам за прожите літо, за кожен день, за можливість працювати і допомагати. Дякую партнерам, яких не називаю поіменно, але щодня вдячний за колосальну роботу, яку ми робимо разом. Дякую українцям, які лікують, воюють, волонтерять, навчають, працюють — заради України та її Перемоги! Тримаємо стрій! Гуртуємося! Разом переможемо», — наголосив він.