15 листопада у Києві відбувся 7 етап 14-го з’їзду партії ВО «Батьківщина»

15 листопада у Києві відбувся 7 етап 14-го з’їзду партії ВО «Батьківщина». 

У порядку денному з’їзду розглядалося 2 питання:

  1. Про підсумки виборів депутатів місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.
  2. Про участь Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у місцевих виборах, що відбудуться 24 грудня 2017 року відповідно до Закону України «Про місцеві вибори».

За офіційними результатами виборів, депутатами від «Батьківщини» стали понад 900 осіб, що становить 28%.

Це означає, що кожен третій українець голосує за «Батьківщину». Це і є реальна соціологія.

Друге місце БПП (668 депутатів, 20%) – результат, отриманий за допомогою адмінресурсу і фальсифікацій, а насправді він ще менший.

З’їзд «Батьківщини» одностайно ухвалив рішення про участь місцевих організацій політичної партії у виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року.

Планується, що «Батьківщина» висуватиме понад 50 кандидатів на голів ОТГ та близько тисячі кандидатів у депутати рад ОТГ.

У своїй промові, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко акцентувала увагу на наступному:

При владі в Україні сьогодні п’ята колона, яка створила тіньову коаліцію та сплановано й цинічно знищує нашу країну. Усі роки незалежності ця п’ята колона намагається відібрати нашу землю і наше життя. Тепер ці люди знову на високих посадах і роблять все, щоб зачистити українців зсередини, фактично допомагаючи окупантам нищити країну.

Нині влада на всіх телеканалах розповідає про свої 144 «успішні реформи» і про те, що українці абсолютно щасливі. Ці тиради не відповідають реаліям. За останнім звітом американського Інститут Ґеллапа Україна після 144 «успішних реформ» влади потрапила в трійку найнещасніших країн світу. А за рейтингом щастя, який щорічно подає ООН у своїй доповіді про розвиток людства, за останні три роки ми увійшли в десятку останніх країн і скотилися на 45 позицій вниз у списку країн, де люди живуть щасливо. Підтверджує тенденцію і звіт Міжнародної асоціації сертифікованих бухгалтерів світу, за яким Україна перебуває в трійці «країн-призерів» за рівнем тіньової економіки, яка за різними оцінками складає від 45% до 65% ВВП. Це означає, що половина ВВП Україна перебуває не просто в тіні, а в офшорах, на рахунках керівників держави.

 Ніякі звіти корумпованої прогнилої влади не зможуть спростувати, що удвічі зменшився рівень ВВП на душу населення України. Вони говорять про підвищення пенсій, про те, що вони людям додали грошей, і що вся країна щаслива. Але чи може людина за цю пенсію купити продукти, ліки і все необхідне? Ні! У 2008 році, коли ми отримали Україну в період кризи, середня пенсія була 154 долари, а зараз після підвищення – пенсія складає 64 долари. ВВП України впав майже вдвічі у валютному перерахунку. Усі ці хвалебні промови влади розбиваються об те, що нашу економіку за останні три з половиною роки знищили так, що ми відкотилися на десятки років назад.

Країну захлинула несвобода, рейдерське захоплення земель і підприємств. Після двох революцій середній клас знову у наймитах у вищих посадових осіб України. Тому справа революцій не завершена.

Нас нищать цинічно, професійно, солідарно. І зараз у Верховній Раді утворилась нова тіньова коаліція, куди входять БПП, «Народний фронт», дві групи колишніх регіоналів і Радикальна партія. Вони голосують разом, і ми бачимо результат їхніх реформ.

Сьогоднішній з’їзд «Батьківщини» мав відбутися в Українському домі, але в останній день Адміністрація президента заборонила це зробити. Повертаються часи Януковича.

 Кожен третій українець підтримує партію «Батьківщина» та покладає на неї надії на краще життя. Понад 900 депутатів від партії на виборах ОТГ та 28,1% голосів за партію, лідерство в 13 областях здобувалися в нелегких умовах: відсутності доступу до ЗМІ, фінансового ресурсу та адміністративного тиску з боку владу, шантажу та погроз.

Перемога «Батьківщини» на виборах в ОТГ відбулася завдяки професійній та надійній команді. Є люди, які пішли у кожне село до людей і показали, що партія «Батьківщина», попри все, що було проти неї застосовано, може перемогти тих, хто вірить тільки в гроші, адмінресурс, політтехнології, фальсифікації та політичні репресії. Ми з вами, хто боровся та показав високий результат, – можемо їх поставити на місце.

Друге місце президентської партії БПП на виборах в ОТГ не відповідає реаліям і стало можливим лише завдяки шаленим фальсифікаціям, застосованим найбільше у Харківській, Донецькій, Луганській та Вінницькій областях.

 Вибори в ОТГ – це репетиція президентських та парламентських виборів, а першість «Батьківщини» – результат справжнього соцдослідження по всій країні на противагу замовним рейтингам кишенькових соціологічних служб президента.

Лідерство на виборах в ОТГ- це велика відповідальність перед людьми, які вірять в «Батьківщину». Пам’ятайте: перемога, яку ми отримали, не є нагородою. Вона зобов’язує нас робити для людей неймовірне: у кожній ОТГ не дозволити вкрасти жодного сантиметра землі, не дати закрити жодну амбулаторію, ФАП, школу. Я прошу усю «Батьківщину» бути гідними цієї великої відповідальності і надії людей.

Повне відео з’їзду