Анатолій Шаповал: «Батьківщина» в Київраді за створення Музею на Поштовій площі

Фракція ВО «Батьківщина» в Київраді підтримує громадськість та створення музею на Поштові площі у серці столиці. Голосування 21 червня, на жаль, показало, що більшість представників влади не з народом!

Про це повідомляє депутат Київради Анатолій Шаповал на свої сторінці в соціальній мережі Facebook.

Розірвання інвестиційного договору з компанією завгоспа Януковича та збереження знахідок історії Київської Русі мають стояти на першому плані. Це унікальні дерев’яні вулиці віднайдені українськими археологами. Новостворений музей міг би мати усі шанси стати перлиною Києва та приносити місту прибуток.

Ініціативу підтримав і археолог Ілля Сагайдак. На жаль, більшість депутатів Київради, а саме від політичних сил «БПП», «Солідарність», «Єдність» і «Самопоміч», підтримали новий проект рішення, який не обговорювали з киянами, і який не пройшов профільну комісію.

Правки внесені фракцією «Батьківщина», а саме Тетяною Меліховою, а потім повторно винесені мною, про внесення пункту в проект рішення, щодо розірвання інвестиційного договору не знайшли підтримки у депутатів Київради.

Захисники Поштової площі оголосили голодування в протест проти рішення прийнятого депутатами Київради від провладної більшості, які досі захищають інтереси злочинної влади Януковича.