«Батьківщина»: Кияни мають знати кінцевих бенефіціарів земель столиці

На пленарному  засіданні Київради депутати фракції «Батьківщина» одностайно підтримали проект рішення «Про надання інформації стосовно кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб, що претендують на отримання прав на землю чи майно територіальної громади міста Києва».

Про це інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини».

За словами секретаря фракції Тетяни Меліхової, не знання кінцевих бенефіціарів, що претендують отримати права на землю чи майно київської громади, може мати для міста  незворотні наслідки.

«Ми хотіли би знати при розгляді того чи іншого питання про виділення землі або майна Києва, до кого воно дійде: аж до кіпрських чи російських власників, чи вже ж залишиться в українських бізнесменів, що сплачують податки до національного бюджету», – сказав у своєму виступі голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

Представники «Батьківщини» закликали весь депутатський корпус Київради проголосувати за проект, про який ідеться.

«Коли ми передаємо ділянку невідомим фірмам в оренду, то вони отримують право реконструювати, розбудувати, приватизувати чи викупити цю земельну ділянку. Це призводить до плачевних наслідків, які стримувати буде дуже складно», – сказала Тетяна Меліхова.

За результатами голосування відомо, що не всі дослухались до рекомендацій представників «Батьківщини», зокрема фракція «Солідарність» здебільшого утрималася від голосування.

«Провладна фракція робить все, щоб люди не знали, хто купує землю в Києві», – обурився Володимир Бондаренко.

За словами політика, «Батьківщина» проголосувала одностайно за те, щоб кияни були поінформовані про справжніх власників земель та майна Києва.