«Батьківщина Молода» провела благодійну акцію «Подаруй дитині свято» для дітей із вадами слуху

Напередодні новорічних та різдвяних свят активісти Київської міської організації «Батьківщина Молода» відвідали спеціальну школу-інтернат №18 для дітей із зниженим слухом, щоб подарувати ялинку та разом із колективом і вихованцями школи прикрасити її іграшками.

Організатор акції, голова Печерської районної у м. Києві організації «Батьківщини Молодої», Сергій Пилипчук зазначив: «Цей рік видався важким для всіх українців. Але обов’язок кожного з нас – не забувати про тих, хто потребує піклування та уваги більше за інших. Інколи й справді потрібно зовсім небагато, щоб вони відчули себе потрібними та хоч трішки щасливішими».

За словами голови столичної «молодіжки» Олексія Захарченка, особливі емоції у дітей викликали новорічні іграшки з автографами відомих українських виконавців, митців та політиків, які активісти «Батьківщини молодої» спеціально зібрали для них.

«Діти – наше майбутнє. Важливо не тільки огортати їх своєю увагою, а й націлювати на життєві, культурні цінності, виховувати в українському середовищі. Тому надзвичайно позитивно, що до нашої акції долучились відомі успішні українці, які є гідним прикладом для наших дітей.», – сказав Олексій Захарченко.

Київська міська організація «Батьківщина Молода» передала естафету проведення благодійної акції «Подаруй дитині свято» Київському обласному та Дніпровському міському осередкам «молодіжки».