«Батьківщина» перемагає на виборах в ОТГ два роки поспіль

«Батьківщина» перемагає на виборах в Об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) два роки поспіль. Про це свідчить аналіз результатів чотирьох хвиль місцевих виборів у ОТГ в 2016-17 рр. Фактично, кожен третій українець сьогодні підтримує партію «Батьківщина».

Так лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прокоментувала офіційні результати виборів в ОТГ, оголошені Центральною виборчою комісією.

Якщо просумувати дані ЦВК щодо результатів усіх виборів, які упродовж 2016 і 2017 років відбулися в новостворених об’єднаних територіальних громадах, «Батьківщина» має перше місце (28,2%) і набагато випереджає найближчого конкурента – БПП «Солідарність» (18,2%).

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що партія «Батьківщина» перемогла  всіх фальсифікаторів Блоку Петра Порошенка, попри тиск з боку влади та використання брудних технологій проти висуванців від «Батьківщини». Як приклад, вона звернула увагу на безпрецедентну фальсифікацію виборів в ОТГ на користь БПП в Харківській області, де президентська партія здобула атиповий результат у 80%.

Лідер партії «Батьківщина» закликала українців не вірити «результатам» замовних рейтингів від соціологічних агенцій, які переважно працюють за гроші близьких до Адміністрації Президента осіб. Так, агенція «Социс», належить Ігору Гриніву, головному політконсультанту президента Петра Порошенка.

Парламентар зазначила, що місцеві вибори в черговий раз продемонстрували справжню підтримку та довіру народу до партії «Батьківщина». Це найточніше соціологічне дослідження електоральних настроїв виборців напередодні наступних президентських і парламентських виборів.

Переможна динаміка партії «Батьківщина», показана на місцевих виборах демонструє  наявність розгалуженої партійної структури та авторитетних лідерів на місцях.

«Люди бачать альтернативу в «Батьківщині» і вони знають, на кого сьогодні можна покладати сподівання щодо справжніх змін у країні», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що 15 листопада у Києві відбувся 7 етап 14-го з’їзду партії ВО «Батьківщина». З’їзд «Батьківщини» одностайно ухвалив рішення про участь місцевих організацій політичної партії у виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року. Планується, що «Батьківщина» висуватиме понад 50 кандидатів на голів ОТГ та близько тисячі кандидатів у депутати рад ОТГ.