Депутат Київради від «Батьківщини» Денис Москаль відверто про владу

Київська влада повинна думати про інтереси киян. Проблеми з гарячою водою та зростання цін на послуги для населення – наслідок корупційних дій центральної влади.

Керівництво «Нафтогазу» виписує собі мільйонні премії і пропонує підняти ціни на газ майже на 70% для мешканців столиці. Підняття спричинить зростання вартості й гарячої води, яка уже певний час не надходить до жителів столиці.
При цьому «Нафтогаз» не підписує договір на постачання газу з КП «Київтеплоенерго» для відновлення гарячого водопостачання киянам.

«Міська влада, депутати та адміністрація мають негайно звертатися до органів центральної влади з вимогами зупинити зростання цін на комунальні послуги», – підкреслив депутат Київради від «Батьківщини» Денис Москаль.

За його словами, необхідно вимагати від парламенту законопроект про заборону конфіскації житла у громадян, якщо воно є єдиним. Також мають бути відновлені житлово-комунальні інспекції, що стежать за якістю послуг.

«Кияни заслуговують на гідне ставлення до себе. У ВО «Батьківщина» є чіткий план, як зробити життя мешканців столиці комфортнішим», – наголосив Денис Москаль.