Київська «Батьківщина Молода» обрала заступників Голови та визначила плани на майбутнє

4 квітня відбулось перше засідання Бюро та Координаційної ради Київської міської організації «Батьківщини Молодої», на якому було обрано керівні органи організації та обговорено подальшу діяльність.

На засіданні Бюро Першим заступником голови Київської міської організації «Батьківщини Молодої» було обрано Юлію Ганюк, а заступниками голови організації Геннадія Кірію та Валентина Шукалевича. На засіданні Контрольно-ревізійної комісії БМ Головою було обрано Олександра Афанасьєва, а секретарем КРК Артема Дорофеєва.

Також на засіданні Бюро було створено Координаційну Раду КМО БМ, у склад якої входять члени Бюро, голови районів та члени КРК. Орган матиме статус дорадчого і збиратиметься для планування загальноміських проектів та ефективнішої координації роботи районів.

На першому засіданні Координаційної Ради було домовлено започаткувати систему оцінювання діяльності районних організацій, згідно з якою буде підійматись питання, як про заохочення найкращих районів, так і про переобрання голів районів, показники діяльності яких будуть низькими. Оцінювання здійснюватиметься наступним чином: буде сформована єдина рейтингова система, в якій кожен захід, який провела районна організація чи до якої долучилась, буде відповідати певному балу.

Керівники районних організацій обговорили план діяльності та найближчі заходи на весняний період, а також внесли свої пропозиції щодо системних міських заходів.

«Ми тільки починаємо свою роботу у новому форматі, але в нас дуже амбітні плани на майбутнє. Ми маємо посилити свою роботу, як в районах так і на міському рівні, а також у навчальних закладах Києва. Все в наших руках, і я впевнений, що у нас все вийде!» – заявив на засіданні Голова КМО БМ Олексій Захарченко.