КМДА прийняла рішення демонтувати тролей біля Арки дружби народів

Київська міська державна адміністрація прийняла рішення демонтувати тролей біля Арки дружби народів після звернення Марин Кочур, депутата від партії «ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє столична прес-служба «ВО «Батьківщина».

25 травня 2018 року в Києві стався нещасний випадок на пересувній канатній дорозі, яка проходить вздовж пішохідного мосту через річку Дніпро на Труханів острів. Депутат Марина Кочур направила звернення до голови Київської міської адміністрації Віталія Кличка з проханням перевірити атракціон на рівень безпеки.

Атракціон, який починався від арки Дружби народів, встановлював загрозу для жителів та гостей міста, адже термін дії на право експлуатаціі тролею сплив ще 15 жовтня 2017 року. Попередньо була зареєстрована петиція з вимогою ліквідації небезпечної забавки. Через це, депутатом від партії «Батьківщина» Мариною Кочур, було направлено звернення на міського голову Віталія Кличка з вимогою дати доручення відповідальним підрозділам провести термінову перевірку пересувної канатної дороги, надати інформацію на яких правових підставах розміщений тролей та у разі підтвердження будь-яких порушень в найкоротші терміни припинити його роботу.

Сьогодні стало відомо, що КМДА прийняла рішення демонтувати тролей біля Арки дружби народів.