Київрада винесла в сесійну залу проект рішення «батьківщинівців» щодо підвищення окладів медпрацівників

Процедуру розгляду та погодження комісій Київради успішно пройшов проект рішення «Про звернення Київради до Верховної Ради України, Кабміну України та МОЗ щодо диференціації оплати медичних працівників», авторами якого є депутати «Батьківщини» Ганна Свириденко та Марина Кочур.

Як зазначає прес-служба Київської міської «Батьківщини», проект рішення погодила постійна комісія  Київради з питань охорони здоров’я і соціального захисту та  комісія з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

«У цьому проекті рішеннями ми пропонуємо підвищити посадові оклади медичних працівників та відійти від хибної практики «зрівнялівки» в оплаті їх праці. Зупинити повну деградацію галузі та відтік кваліфікованих кадрів на заробітчанські хліба за кордон», – сказала Ганна Свириденко.

Депутат додала, що київські медпрацівники між собою вже почали називати цей документ «Про відновлення поваги та повернення престижу професії».

За її словами, проект рішення члени обох комісій підтримали одностайно. І тепер депутати розглянуть його на сесії Київради.