Київська міська організація «Батьківщини Молодої» знає лідерів в обличчя

Активіст Київської міської організації «Батьківщини Молодої» взяв участь у семінарі «Лідери східного партнерства за заміни».

4-6 червня 2018 p. у м. Києві пройшов регіональний семінар «Лідери східного партнерства за зміни».

У рамках цього семінару 30 членів молодіжних політичних організацій і представників громадянського суспільства приїхали до Києва. Учасники представляли Україну, Грузію та Молдову. «Батьківщину Молоду» на заході представив активіст Подільської районної у м. Києві організації БМ Олег Бодак.

«Eastern Partnership Leaders for Change» ще раз довів реальну вагомість східноєвропейського партнерства задля успішного реформування та просування України на міжнародній арені», – поділився Олег.

Регіональні семінари «Eastern Partnership Leaders for Change» – це триденне навчання для молодих політичних лідерів та представників НУО України, Молдови та Грузії. Український інститут міжнародної політики в партнерстві із Фондом Конрада Аденауера та Фундацією Едуардо Фрея в 2018 р. продовжує проект, започаткований в 2016 р., спрямований на розвиток політичної активності, підвищення рівня політичної освіченості та грамотності, надати можливість зрозуміти ціннісну складову кращих політичних європейських практик.