Олександр Поживанов вимагає вжити заходів щодо крадіжок катушок ліфтів

У  зв’язку із частими крадіжками  в будинках Оболонського району столиці катушок ліфтів, депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Поживанов письмово звернувся до Київської міської державної адміністрації.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат-«батьківщинівець» вимагає від влади міста негайно вжити заходів, посиливши контроль за пунктами прийому металобрухту та не допускати прийом катушок ліфтів від фізичних осіб.

«Кияни змушені тижнями і навіть місяцями не користуватися ліфтами через їх несправність. А для молодих батьків, людей похилого віку та людей з особливими потребами, проблема непрацюючих ліфтів стає щоденним випробуванням», – обурився Олександр Поживанов.

За його словами, незважаючи на те, що в місті діє програма по встановленню охоронних систем, яка частково вирішує порушену проблему, встановлення необхідного обладнання є поступовим процесом і охоплює не всі багатоповерхові будинки м.Києва.

Тому депутат «Батьківщини» наголосив, що вирішення ситуації з крадіжками ліфтових катушок потребує додаткових заходів, зокрема – заборони пунктами прийому металобрухту приймати від фізичних осіб ліфтове обладнання, що передбачено ст. Закону України «Про металобрухт».