Олексій Долинський: «Від вибору залежить курс руху країни на найближчі 5 років»

31 грудня, офіційно стартувала президентська виборча кампанія, розпочалася реєстрація кандидатів у президенти.
Мало хто задумується, але не тільки кандидатам потрібно готуватися до виборів завчасно. Громадянський обов’язок кожного громадянина прийти на дільницю у день голосування та віддати свій голос за достойного кандидата. Але не все так просто.
Як показує досвід попередніх років списки виборців далекі від ідеалу. Виборці не можуть знайти себе у списках, в реєстрах числяться вже покійні люди. На додачу за інформацією МЗС офіційно за кордоном перебуває більше 6 млн. українців. Ці люди є виборцями і на них відповідно друкуватимуться бюлетені. І тому тим, хто мешкає в інших країнах, теж важливо прийти на дільницю! Адже неідеальні списки та свідома неявка громадян – це ідеальне поле для фальсифікацій їх волевиявлення.
Відтак для запобігання маніпуляцій зверніться завчасно з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за Вашим зареєстрованим місцем проживання.
Такі відділи працюють на постійній основі. Люди мають зрозуміти, що від їхнього вибору залежить курс руху країни на найближчі 5 років. Ми маємо бути свідомими та готовими захисти свій голос.
Олексій Долинський