Першими кроками у разі прем’єрства Юлії Тимошенко будуть підвищення пенсій та зниження тарифів

У разі якщо «Батьківщина» зайде в парламент, сформує уряд і його очолить Юлія Тимошенко, першими кроками нового прем’єра стануть питання перегляду комунальних тарифів та пенсійних змін.

Про це повідомляється на офіційному сайті партії.

Як зазначила політик, якщо люди проголосують за «Батьківщину», вона як лідер може претендувати на позицію прем’єра. У числі перших питань для вирішення – перегляд комунальних тарифів та пенсійні зміни.

«Якщо народ дозволить зайти в парламент і формувати уряд з новим президентом, ми почнемо з пенсійних змін. І поставимо пенсію не менше затвердженого середнього прожиткового рівня, ми змінимо коефіцієнт нарахування пенсії з 1 на 1.35, ми проведемо індексацію та осучаснення. Ми не дозволимо більше так знущатися з пенсіонерів», – зазначила Юлія Тимошенко.

Питання комунальних тарифів – інше стратегічне завдання для нового уряду, вважають у “Батьківщині”. Зниження тарифів в свою чергу буде за рахунок спрямовування власних природних ресурсів на потреби населення та знищення корупційних надбудов у галузі. Це є частиною програми стратегічного розвитку країни, який був розроблений командою Тимошенко – “Новий курс України”.