Тетяна Меліхова: Виходить, що владі можна все, а опозиція немає права на агітацію

Київрада погодилися із пропозицією депутата від «Батьківщини» Тетяни Меліхової доповнити проект рішення «Про деякі питання забезпечення благоустрою у місті Києві», зокрема встановлення додаткових дошок для оголошень і розміщення агітаційної продукції.

Як інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини», у проекті представниця «Батьківщини» запропонувала прописати, що виконавчий орган повинен вжити заходів щодо встановлення додаткових безкоштовних дошок оголошень біля житлових будинків, у громадських місцях та на зупинках громадського транспорту.

Перед голосуванням за правку в сесійній залі Київради Тетяна  Меліхова звернулася до депутатів із запитаннями: «Якщо якась політична сила захоче встановити дошки оголошень за свої кошти, то потім їй будуть казати, що це незаконно, що дошка не того формату, який затверджений містом, не в тому місці? Чи під гаслами наведення порядку ці дошки будуть демонтовані, як і всі некоректні малі архітектурні форми? Тобто «змітатимуться» всі конкуренти, а єдиний кандидат Порошенко залишатиметься?».

Вона висновувала: «Виходить так, що владі можна все, а опозиція немає права на агітацію. Всі мають бути в рівних правах».

«Біля багатоповерхових житлових будинках є дошки оголошень. Половина цієї дошки – комерційна. Розмістити в період передвиборчої кампанії свою агітаційну продукцію на неї не можливо, бо одразу відповідні служби зривають. Друга частина дошки нібито для оголошень ЖЕДів, яка заклеєна суцільно. Тому там теж нічого не розмістиш», – обґрунтувала доцільність своєї правки Тетяна Меліхова.