Юрій Зубко: Київрада затвердила план роботи постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин на 2022 рік

В цьому році ми з депутатами, членами постійної комісії КМР з питань архітектури, містобудування та земельних відносин продовжимо активну роботу, в тому числі й для збільшення надходження до бюджету столиці. В наших планах створення гарних й зручних парків, скверів. Крім цього ми будемо продовжувати розв’язувати питання архітектурно-будівельної діяльності.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини», заступник голови постійної комісії Юрій Зубко, передає пресслужба.

«Наша комісія протягом 2022 року займатиметься широкою сферою діяльності: розглядатиме проєкти рішень про продаж ділянок на земельних торгах, проведення експертної грошової оцінки та прямий продаж земельних ділянок. Також регулярно на засіданнях комісія підтримуватиме виплати одноразової матеріальної допомоги родинам загиблих воїнів АТО за належні для отримання земельні ділянки. Разом з КО «Київзеленбуд» будемо працювати над проєктами рішень про надання земельних ділянок для нових зелених оазисів у Києві», – розповів Юрій Зубко.

До відома: постійна комісія здійснює контроль за використанням і охороною земель комунальної власності, розглядає проєкти рішень щодо розірвання договорів оренди з недоброчесними забудовниками та опікується питаннями планування міських територій.